• Değişen sektör hareketliliğini uzman takım arkadaşlarına adım adım takip ettirerek kalite ve tasarımda sürekliliği hedeflemektedir. 2006 yılına kadar global pazara tüm tasarımı kendisine ait deri ihracatı yapmaya devam etmiştir.

  Bu paralellik çerçevesinde 2000 ‘li yılların başından itibaren örme kumaştan hazır giyim ihracatına başlayan firma, yatırımlarını bu alana yönlendirerek tüm müşterileri için hizmet kalitesini artırmıştır. Planlama ve iş teslimi süreçlerinde zaman yönetiminin değerli olduğunu bilen CİHANGİR TEKSTİL, verimliliği arttırmak için personel motivasyonunu sorumluluk bilinciyle buluşturmuştur. Uluslararası pazardaki yerini pozitif değerler üreterek netleştiren CİHANGİR TEKSTİL, ”Kalite ve Güven” ilkeleriyle tedarikçi yapısını güçlendirerek müşteri sadakatini daha da yükseltmeyi başarmıştır. Tekstil sektörünün gerekliliği olan sistemli ve duyarlı olma prensiplerine, tüm iş akış dinamiklerinde özen gösteren CİHANGİR TEKSTİL, gelecek nesillere daha güçlü bir yapılanma bırakabilmek için çalışmalarını tüm inancıyla devam ettirmektedir. 2015 yılında yeni kuşak olarak Ersan CİHANGİR yönetimine geçen firma, modern gereklilikleri dinamik bakış açısıyla yönlendirerek hızlı bir trend yakalamıştır. Ticari hayat içerisinde dikey büyümeler yapan yönetim kadrosu, 1500 kişilik istihdam sağlayarak eğitim ve inşaat sektörlerine değer katmaya devam etmektedir.
 • Cihangir Group
  70‘li yıllarda
  başladığı sektörel deneyimine
  1986 yılında
  girişimci olarak devam
  ettirmeye karar veren
  Ergül Cihangir
  tarafından kurulmuştur.
MİSYON

En değerli olanın insan olduğunu bilerek sürekli gelişime destek verip sonucunda kaliteli hizmet elde etmek ve sunmak.

VİZYON

Hedefimiz Güvenilir ve sürdürebilirlik sağlayan, yenilikçi bir tedarikçi olmak.

CİHANGİR GROUP

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı dünyada gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir.

BİZİ TAKİP EDİN

Bizi tüm sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz...

PİKARE 2017